Κυριακή, 27 Απριλίου 2014 20:03

Το ψηφοδέλτιο του Μιχάλη Αντωνόπουλου για το Δήμο Καλαμάτας

Γράφτηκε από την
Το ψηφοδέλτιο του Μιχάλη Αντωνόπουλου για το Δήμο Καλαμάτας

Το ψηφοδέλτιο του συνδυασμού "Ανεξάρτητη Συμμαχία Πολιτών" κατέθεσε στο Πρωτοδικείο ο υποψήφιος δήμαρχος Καλαμάτας Μιχάλης Αντωνόπουλος.

 Ακολουθούν τα ονόματα των υποψηφίων για το κεντρικό Δημοτικό Συμβούλιο:

Υποψήφιοι Δημοτικοί Σύμβουλοι Εκλογικής Περιφέρειας  ΑΡΙΟΣ

1. ΡΟΒΟΛΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ - ΙΕΡΟΨΑΛΤΗΣ  

Υποψήφιοι Δημοτικοί Σύμβουλοι Εκλογικής Περιφέρειας  ΑΡΦΑΡΩΝ

1. ΜΩΡΟΓΙΩΡΓΑΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ  - ΑΓΡΟΤΗΣ

Υποψήφιοι Δημοτικοί Σύμβουλοι Εκλογικής Περιφέρειας  ΘΟΥΡΙΑΣ

1.   ΔΩΔΕΚΑΤΟΥ ΜΑΡΙΑ  - ΙΔ. ΥΠΑΛΛΗΛΟΣ     

2.   ΤΟΜΑΡΑ ΣΟΦΙΑ  - ΑΓΡΟΤΙΣΣΑ                             

Υποψήφιοι Δημοτικοί Σύμβουλοι Εκλογικής Περιφέρειας  ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ

1. ΑΡΓΥΡΟΠΟΥΛΟΥ ΚΑΛΛΙΟΠΗ  -  ΙΔΙΩΤΙΚΗ ΥΠΑΛΛΗΛΟΣ /  ΑΝΤΙΠΡΟΕΔΡΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΥ ΓΟΝΕΩΝ ΤΡΙΩΝ ΤΕΚΝΩΝ ΝΟΜΟΥ ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ

2. ΒΑΣΙΛΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ - ΣΥΝΤΑΞΙΟΥΧΟΣ ΚΤΕΛ      

3. ΒΑΣΙΛΟΒΙΤΣ ΙΩΑΝΝΗΣ -  ΕΛΕΥΘΕΡΟΣ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΑΣ              

4. ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ - ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΟΣ ΜΗΧΑΝΙΚΟΣ ΔΕΗ

5. ΒΟΥΤΣΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ -  ΣΥΝΤΑΞΙΟΥΧΟΣ ΕΛΤΑ

6. ΒΡΥΩΝΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ – ΕΠΙΧΕΙΡΗΜΑΤΙΑΣ / ΕΞΑΓΩΓΕΑΣ

7. ΓΕΩΡΓΑΚΑΣ ΦΩΤΙΟΣ - ΥΠΑΛΛΗΛΟΣ - ΥΠΟΥΡΓΕΙΟΥ ΠΟΛΙΤΙΣΜΟΥ - ΓΛΥΠΤΗΣ

8. ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ - ΕΛΕΥΘΕΡΟΣ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΑΣ

9. ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ - ΣΠΟΥΔΑΣΤΡΙΑ ΤΕΧΝΟΛΟΓΟΣ ΓΕΩΠΟΝΟΣ - ΤΕΙ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ / ΑΠΟΦΟΙΤΗ ΣΧΟΛΗΣ ΔΗΜΟΣΙΟΓΡΑΦΙΑΣ

10. ΔΟΥΒΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ - ΑΓΡΟΤΗΣ / ΜΕΛΟΣ Δ. Σ.  ΑΓΡΟΤΙΚΟΥ ΣΥΝΕΤΑΙΡΙΣΜΟΥ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ

11. DUFRESNE SYLVIE MARIE CLAUDE - ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΟΣ / ΚΑΘΗΓΗΤΡΙΑ ΓΑΛΛΙΚΩΝ Μ. Ε.

12. ΘΕΟΔΩΡΟΠΟΥΛΟΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ - ΠΑΡΑΓΩΓΗ & ΟΡΓΑΝΩΣΗ ΠΟΛΙΤΙΣΤΙΚΩΝ  ΕΚΔΗΛΩΣΕΩΝ

13. ΚΑΛΛΑΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ - ΕΛΕΥΘΕΡΟΣ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΑΣ 

14. ΚΑΡΜΟΙΡΗ ΧΡΥΣΟΥΛΑ - ΜΗΧΑΝΙΚΟΣ ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΟΣ & ΒΙΟΜΗΧΑΝΙΚΟΥ ΣΧΕΔΙΑΣΜΟΥ Τ.Ε. 

15. ΚΕΦΑΛΕΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ - ΠΟΛΙΤΙΚΟΣ ΜΗΧΑΝΙΚΟΣ Ε.Δ.Ε. / ΜΟΥΣΙΚΟΣ

16. ΚΟΜΠΙΛΙΡΗ–ΡΟΥΣΑΚΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ - ΣΥΝΤΑΞΙΟΥΧΟΣ ΟΤΕ

17. ΚΟΡΜΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ -  ΕΜΠΟΡΟΣ

18. ΚΟΣΜΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ – ΕΛΕΥΘΕΡΟΣ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΑΣ

19. ΚΟΤΣΗ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ - ΘΕΟΛΟΓΟΣ

20. ΛΑΔΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ - ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΟΣ Μ. Ε., ΓΕΩΛΟΓΟΣ

21. ΛΑΜΠΡΙΝΟΥΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ - ΟΙΚΟΝΟΜΟΛΟΓΟΣ - ΛΟΓΙΣΤΗΣ

22. ΜΑΛΑΜΑ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ ΤΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ -  ΑΠΟΦΟΙΤΗ ΤΕΙ ΠΑΤΡΩΝ / ΤΜΗΜΑ ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ 

23. ΜΑΛΑΜΑ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ ΤΟΥ ΙΩΑΝΝΗ - ΑΠΟΦΟΙΤΗ ΦΙΛΟΣΟΦΙΚΗΣ ΣΧΟΛΗΣ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟΥ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ/ΤΟΜΕΑΣ ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΗΣ&ΨΥΧΟΛΟΓΙΑΣ

24. ΜΑΡΚΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ - ΟΙΚΟΔΟΜΟΣ 

25. ΜΑΣΤΟΡΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ - ΑΠΟΣΤΡΑΤΟΣ Σ. Ξ. (ΤΑΞΙΑΡΧΟΣ ε. α.) 

26. ΜΑΥΡΟΕΙΔΗΣ ΘΩΜΑΣ - ΣΥΝΤΑΞΙΟΥΧΟΣ ΔΕΗ 

27. ΜΠΕΣΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ - ΧΗΜΙΚΟΣ / ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΟΣ - ΦΡΟΝΤΙΣΤΗΣ

28. ΜΠΙΝΤΖΑ ΜΑΡΙΑ- ΟΙΚΙΑΚΑ

29. ΝΕΟΦΩΤΙΣΤΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ - ΥΔΡΑΥΛΙΚΟΣ

30. ΝΤΑΜΙΚΗ ΚΥΡΙΑΚΗ -  ΤΕΧΝΟΛΟΓΟΣ ΓΕΩΠΟΝΟΣ ΤΕΙ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ Θ.Ε.Κ.Α. / ΜΟΥΣΙΚΟΣ – ΤΡΑΓΟΥΔΙΣΤΡΙΑ

31.  ΠΑΝΑΓΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ - ΕΡΓΟΔΗΓΟΣ ΔΗΜΟΣΙΩΝ ΕΡΓΩΝ

32. ΠΑΠΑΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ - ΣΥΝΤΑΞΙΟΥΧΟΣ ΤΡΑΠΕΖΙΚΟΣ

33. ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΕΑ ΣΟΦΙΑ - ΣΥΜΒΟΥΛΟΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΚΑΙ ΑΝΕΡΓΩΝ

34. ΠΑΠΑΓΟΡΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ - ΑΠΟΣΤΡΑΤΟΣ Π. Α.

35. ΠΑΠΑΛΑΜΠΡΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ - ΔΗΜΟΣΙΟΣ ΥΠΑΛΛΗΛΟΣ – ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ

36. ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ – ΕΛΕΥΘΕΡΟΣ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΑΣ

37. ΠΕΤΡΟΥΛΑΣ ΠΕΤΡΟΣ - ΙΔΙΩΤΙΚΟΣ ΥΠΑΛΛΗΛΟΣ

38. ΠΙΤΣΙΛΗ ΜΑΡΙΑ - ΤΕΧΝΟΛΟΓΟΣ ΓΕΩΠΟΝΟΣ ΤΕΙ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ Θ.Ε.Κ.Α., 

39. ΠΟΥΛΑΚΙΔΑ ΔΙΑΜΑΝΤΩ - ΣΠΟΥΔΑΣΤΡΙΑ ΤΕΙ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ - ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΜΟΝΑΔΩΝ ΥΓΕΙΑΣ ΚΑΙ ΠΡΟΝΟΙΑΣ

40. ΡΟΒΟΛΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ - ΙΕΡΟΨΑΛΤΗΣ 

41. ΡΟΥΣΣΑΚΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ - ΣΥΜΒΟΥΛΟΣ ΤΟΥΡΙΣΤΙΚΩΝ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ / ΠΡΟΕΔΡΟΣ Μ. Κ. Ο. "ΚΑΛΕΙΔΟΣΚΟΠΙΟ"

42. ΣΓΟΥΡΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ - ΔΗΜΟΣΙΟΣ ΥΠΑΛΛΗΛΟΣ

43. ΣΕΡΓΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ - ΑΠΟΣΤΡΑΤΟΣ Π. Α.            

44. ΣΠΑΡΑΓΓΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ - ΑΓΡΟΤΗΣ

45. ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ - ΠΟΛΙΤΙΚΟΣ ΜΗΧΑΝΙΚΟΣ Τ. Ε.

46. ΣΩΤΗΡΑΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ - ΣΥΝΤΑΞΙΟΥΧΟΣ ΥΠ. Ε. ΧΩ. Δ. Ε.

47. ΣΩΦΡΟΝΑΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ - ΠΟΛΙΤΙΚΟΣ ΜΗΧΑΝΙΚΟΣ

48. ΤΣΑΚΑΛΗΣ ΗΛΙΑΣ - ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΟΣ ΜΗΧΑΝΙΚΟΣ

49. ΤΣΟΥΚΛΕΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ -  ΣΥΝΤΑΞΙΟΥΧΟΣ ΙΚΑ

50. ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ - ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΟΣ ΜΗΧΑΝΙΚΟΣ Ε.Μ.Π.

51. ΧΑΝΔΡΙΝΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ - ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΙΣΤΗΣ

52. ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ - ΤΟΠΟΓΡΑΦΟΣ ΜΗΧΑΝΙΚΟΣ

53. ΧΡΗΣΤΕΑ ΘΕΟΔΩΡΑ - ΙΔΙΩΤΙΚΗ ΥΠΑΛΛΗΛΟΣ

54. ΧΡΥΣΙΚΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ - ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΟΣ ΜΗΧΑΝΙΚΟΣ

 

Υποψήφιοι Σύμβουλοι Δημοτικής Κοινότητας ΒΕΡΓΑΣ

1. ΓΥΦΤΕΑΣ  ΣΠΥΡΙΔΩΝ – ΕΛΕΥΘΕΡΟΣ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΑΣ

2. ΚΟΤΣΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ - ΔΑΣΟΠΥΡΟΣΒΕΣΤΗΣ

3. ΜΕΝΤΖΑ ΜΑΡΙΑ - ΑΓΡΟΤΙΣΣΑ

4. ΠΑΝΤΑΖΗ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ - ΦΟΙΤΗΤΡΙΑ ΣΤΟ ΟΠΑ / ΤΜΗΜΑ ΔΙΕΘΝΩΝ & ΕΥΡΩΠΑΪΚΩΝ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ

5. ΠΑΝΤΑΖΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ - ΥΔΡΑΥΛΙΚΟΣ

 

Υποψήφιοι Σύμβουλοι Δημοτικής Κοινότητας ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ

6. ΑΘΑΝΑΣΕΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ - ΙΔΙΩΤΙΚΟΣ ΥΠΑΛΛΗΛΟΣ

7. ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ - ΕΛ. ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΑΣ

8. ΓΑΛΕΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ -  ΙΔΙΩΤΙΚΟΣ ΥΠΑΛΛΗΛΟΣ                  

9. ΓΕΝΝΑΤΟΣ ΠΕΤΡΟΣ - ΑΓΡΟΤΗΣ

10. ΓΙΑΝΝΑΡΗ ΝΙΚΟΛΙΤΣΑ - ΠΡΩΗΝ ΕΡΓΑΖΟΜΕΝΗ ΣΤΗΝ ΚΑΘΑΡΙΟΤΗΤΑ

11. ΖΟΜΠΟΛΑ ΜΑΡΙΑ (ΜΑΡΙΑΝΝΑ) - ΙΔΙΩΤΙΚΗ ΥΠΑΛΛΗΛΟΣ

12. ΚΟΚΚΙΝΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ (ΛΙΤΣΑ) - ΙΔΙΩΤΙΚΗ ΥΠΑΛΛΗΛΟΣ

13. ΚΟΥΛΕΤΣΗ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ - ΚΑΘΗΓΗΤΡΙΑ ΦΙΛΟΛΟΓΟΣ

14. ΚΟΥΡΑΚΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ - ΕΜΠΟΡΟΣ ΝΩΠΩΝ ΙΧΘΥΩΝ

 

Υποψήφιοι Σύμβουλοι Τοπικής Κοινότητας ΑΛΑΓΟΝΙΑΣ

1. ΘΕΟΔΩΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ - ΑΓΡΟΤΗΣ

2. ΚΑΖΑΚΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ - ΑΓΡΟΤΗΣ

 

Υποψήφιοι Σύμβουλοι Τοπικής Κοινότητας ΑΜΦΕΙΑΣ

1.   ΚΑΜΑΡΙΝΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ - ΠΡΩΗΝ ΥΔΡΑΥΛΙΚΟΣ Δ. ΘΟΥΡΙΑΣ

 

Υποψήφιοι Σύμβουλοι Τοπικής Κοινότητας ΑΡΙΟΧΩΡΙΟΥ

1.  ΣΟΥΓΛΕΡΗ ΘΕΩΝΗ - ΕΛ. ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΑΣ

 

Υποψήφιοι Σύμβουλοι Τοπικής Κοινότητας ΑΡΤΕΜΙΣΙΑΣ

1. ΠΑΠΑΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΥ ΙΩΑΝΝΑ - ΑΓΡΟΤΙΣΣΑ

 

Υποψήφιοι Σύμβουλοι Τοπικής Κοινότητας ΑΣΠΡΟΧΩΜΑΤΟΣ

1. ΔΡΟΥΓΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ - ΑΓΡΟΤΗΣ

2. ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ – ΙΔ. ΥΠΑΛΛΗΛΟΣ                   

 

Υποψήφιοι Σύμβουλοι Τοπικής Κοινότητας ΕΛΑΙΟΧΩΡΙΟΥ

1. ΝΤΕΚΕΛΕΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ - ΥΠΑΛΛ. ΥΠΟΥΡΓΕΙΟ ΠΟΛΙΤΙΣΜΟΥ / 26Η  ΕΦΟΡΕΙΑ ΒΥΖΑΝΤΙΝΩΝ ΑΡΧΑΙΟΤΗΤΩΝ  

 

Υποψήφιοι Σύμβουλοι Τοπικής Κοινότητας ΛΑΔΑ

1. ΒΟΥΤΣΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ – ΙΔ. ΥΠΑΛΛΗΛΟΣ 

2. ΠΑΧΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ – ΙΔ. ΥΠΑΛΛΗΛΟΣ  

 

Υποψήφιοι Σύμβουλοι Τοπικής Κοινότητας ΛΑΙΪΚΩΝ

1. ΓΑΛΙΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ- ΙΔ. ΥΠΑΛΛΗΛΟΣ

2. ΣΤΥΛΙΑΝΟΠΟΥΛΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ - ΟΙΚΟΔΟΜΟΣ

 

Υποψήφιοι Σύμβουλοι Τοπικής Κοινότητας ΜΙΚΡΟΜΑΝΗΣ

1. ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΝΗ – ΣΠΟΥΔΑΣΤΡΙΑ  ΓΕΩΠΟΝΙΚΟ ΠΑΝ. ΑΘΗΝΩΝ / ΤΜΗΜΑ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΦΥΤΙΚΗΣ ΠΑΡΑΓΩΓΗΣ

 

Υποψήφιοι Σύμβουλοι Τοπικής Κοινότητας ΣΠΕΡΧΟΓΕΙΑΣ

 

1. ΖΑΧΑΡΟΠΟΥΛΟΥ ΑΦΡΟΔΙΤΗ – ΕΛ. ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΑΣ

ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΝΕΑ


NEWSLETTER