Οπως ανακοινώθηκε, χωρίς ρεύμα θα είναι: Η Τοπική Κοινότητα Τσουκαλεΐκων (νότια είσοδος), από τις 8 το πρωί έως τις 3 το μεσημέρι. Η Τοπική Κοινότητα Αβίας, από τις 8 έως τις 9.30 το πρωί. Η Τοπική Κοινότητα Νεοχωρίου Λεύκτρου, από τις 10.30 το πρωί έως τις 12.30 το μεσημέρι. Η Τοπική Κοινότητα Προαστίου, από τη 1 έως τις 3 το μεσημέρι.
Πέμπτη, 18 Οκτωβρίου 2018 16:20
Διακοπές ρεύματος σε Τσουκαλέικα και Μάνη
Διακοπές ηλεκτροδότησης πρόκειται να σημειωθούν αύριο Παρασκευή, σε περιοχές της Μεσσηνίας, για να εκτελεστούν απαραίτητες τεχνικές εργασίες του ΔΕΔΔΗΕ.
Κατηγορία
Κοινωνία