Ειδικότερα σύμφωνα με ενημέρωση από την Διεύθυνση Πρωτοβάθμιας Εκπαίδευσης Μεσσηνίας αναστέλλεται η λειτουργία του 1ου πρωινού τμήματος του 2ου Νηπιαγωγείου Κυπαρισσίας έως και τις 10 Μαρτίου. Μέχρι τότε τα μαθήματα θα συνεχιστούν με την διαδικασία της τηλεκπαίδευσης.
Δευτέρα, 01 Μαρτίου 2021 11:33
Αναστολή τμήματος του 2ου Νηπιαγωγείου Κυπαρισσίας
Αναστέλλεται η διά ζώσης λειτουργία μίας ακόμα τάξης σε σχολείο της Μεσσηνίας λόγω κρούσματος κορονοϊού.
Κατηγορία
Παιδεία