Στην εκδήλωση θα μιλήσει ο βουλευτής του κόμματος Αλέξης Χαρίτσης.
“Ανταμώνουμε ξανά παλιά και νέα μέλη του κόμματος. Όλοι και όλες μαζί, δυναμώνουμε το αύριο”, αναφέρει στην πρόσκλησή της η Ν.Ε. Μεσσηνίας του ΣΥΡΙΖΑ - ΠΣ.
Τα νέα του μέλη από την περιοχή της Πυλίας υποδέχεται ο ΣΥΡΙΖΑ - Προοδευτική Συμμαχία, μεθαύριο Κυριακή, στις 8 το απόγευμα, στο καφέ "Cupallou", στην πλατεία της Πύλου.
Στην εκδήλωση θα μιλήσει ο βουλευτής του κόμματος Αλέξης Χαρίτσης.
“Ανταμώνουμε ξανά παλιά και νέα μέλη του κόμματος. Όλοι και όλες μαζί, δυναμώνουμε το αύριο”, αναφέρει στην πρόσκλησή της η Ν.Ε. Μεσσηνίας του ΣΥΡΙΖΑ - ΠΣ.