Οπως ανακοινώθηκε από την Νομαρχιακή Επιτροπή ΠΑΣΟΚ Λακωνίας ο κ. Βενιζέλος θα είναι ο κεντρικός μιλητής σε πολιτική εκδήλωση το Σάββατο 3 Ιανουαρίου (7 μ.μ.) στο ξενοδοχείο "Sparta Inn" στη Σπάρτη. Την εκδήλωση θα προλογίσει ο Λεωνίδας Γρηγοράκος.
Νωρίτερα, στις 5:30 μ.μ , ο κ. Βενιζέλος θα μιλήσει σε αίθουσα του Ξενοδοχείου "Μενελάιον" σε στελέχη του ΠΑΣΟΚ, εκπροσώπους των παραγωγικών τάξεων και σε φορείς του νομού Λακωνίας. Θα ακολουθήσει συζήτηση για την πολιτική κατάσταση και τα μεγάλα ζητήματα της χώρας, κατά την τρέχουσα χρονική περίοδο.
Την επόμενη μέρα ο πρόεδρος του ΠΑΣΟΚ θα επισκεφθεί την Τρίπολη και θα μιλήσει σε πολιτική εκδήλωση. Διαβάστε εδώ