ξεκινά σήμερα στο Αμφιθέατρο του Αποστολοπουλείου Πνευματικού Κέντρου από τις 6 μ.μ. μέχρι τις 10 από την Κοινωφελή Επιχείρηση του Δήμου Τρίπολης (ΚΕΔΗΤ). Η είσοδος για όλες τις εκδηλώσεις είναι ελεύθερη.
Τριήμερη χριστουγεννιάτικη εκδήλωση με θέμα «Οι φωνές των παιδιών»
ξεκινά σήμερα στο Αμφιθέατρο του Αποστολοπουλείου Πνευματικού Κέντρου από τις 6 μ.μ. μέχρι τις 10 από την Κοινωφελή Επιχείρηση του Δήμου Τρίπολης (ΚΕΔΗΤ). Η είσοδος για όλες τις εκδηλώσεις είναι ελεύθερη.