Ο Ιωάννης Σκασκούτης μέσω του drone του μας παρουσιάζει μια διαφορετική οπτική από το βράδυ του Μεγάλου Σάββατου, με τον κόσμο όπως φαίνεται να έχει κατακλύσει το προαύλιο του Ναού όπως και τα πεζοδρόμια της Ναυαρίνου, με τα αναμμένα κεριά να συμπληρώνουν την κατανυκτική ατμόσφαιρα και τα πυροτεχνήματα να της δίνουν το ανάλογο χρώμα.
Ευχή όλων είναι ο κόσμος αυτός να είναι ακόμα περισσότερος την επόμενη χρονιά, χωρίς φυσικά περιορισμούς.