Αν αυτά ωστόσο δεν ήταν μεμονωμένα σε ένα σημείο αλλά τα βλέπαμε και αλλού, όπως για παράδειγμα από τη Φαρών μέχρι την Ανάσταση ανά διαστήματα, σίγουρα η Παραλία θα αποκτούσε μια άλλη όψη, «κερδίζοντας» κόσμο και στις γιορτές.
Τ.Αν.
Το δικό τους ξεχωριστό χρώμα προσφέρουν τα μπλε εορταστικά φώτα που έχουν τοποθετηθεί στη Ναυαρίνου, στο ύψος του Εικαστικού Εργαστηρίου.
Αν αυτά ωστόσο δεν ήταν μεμονωμένα σε ένα σημείο αλλά τα βλέπαμε και αλλού, όπως για παράδειγμα από τη Φαρών μέχρι την Ανάσταση ανά διαστήματα, σίγουρα η Παραλία θα αποκτούσε μια άλλη όψη, «κερδίζοντας» κόσμο και στις γιορτές.
Τ.Αν.