Ιδού λοιπόν τα "σαπουνολαδάκια" οι φιγούρες που είδαμε να εκτίθενται στο Πνευματικό Κέντρο στο πλαίσιο της έκθεσης της Πρωτοβάθμιας Εκπαίδευσης Μεσσηνίας, "Η χώρα της μάθησης"!
ΤΟ παραδοσιακό σαπούνι της γιαγιάς, φτιαγμένο από ελαιόλαδο, μετατράπηκε σε... κουκλάκια.
Ιδού λοιπόν τα "σαπουνολαδάκια" οι φιγούρες που είδαμε να εκτίθενται στο Πνευματικό Κέντρο στο πλαίσιο της έκθεσης της Πρωτοβάθμιας Εκπαίδευσης Μεσσηνίας, "Η χώρα της μάθησης"!