Αυτό τόνισε χθες, μιλώντας στην “Ε”, ο επικεφαλής του συνδυασμού “Ανεξάρτητη Κίνηση Ενεργών Πολιτών για Δυτική Μάνη” που κατέλαβε 4 έδρες στο νέο Δημοτικό Συμβούλιο του δήμου, κατά τις εκλογές της προχθεσινής Κυριακής.
“Προφανώς και δεν θα γίνει εκ μέρους μας καμία υπόδειξη. Πέρα από αναχρονιστικό, το θεωρούμε και υποτιμητικό εκ μέρους μας για τους ψηφοφόρους που μας επέλεξαν και μας τίμησαν την Κυριακή” σημείωσε χαρακτηριστικά ο Ευάγγ. Ανδροβιτσανέας.