Την επιμέλεια της έκθεσης, που παρουσιάζεται στο πλαίσιο του Φεστιβάλ Τεχνών Κορώνης από αύριο μέχρι και τις 20 Αυγούστου, έχει η Αργυρή Βασιλάκου, ενώ οι ώρες επισκέψεων είναι από τις 8 το βράδυ ώς τις 11 τη νύχτα.
Εξ άλλου, στις 17 Αυγούστου, θα γίνουν στην Κορώνη, στην αίθουσα του Μανιατάκειου Ιδρύματος, τα εγκαίνια της έκθεσης φωτογραφίας της Ελένης Λύρα, με τίτλο «Οι αμνοί των αγγέλων». Η έκθεση, την επιμέλεια της οποίας έχει η Αργυρή Βασιλάκου, θα διαρκέσει μέχρι και τις 24 Αυγούστου και θα είναι επισκέψιμη καθημερινά μεταξύ 8 και 11 μ.μ.