Πιο συγκεκριμένα την Παρασκευή από τις 8 το πρωί μέχρι τις 3 το μεσημέρι διακοπή θα γίνει στις περιοχές των Φιλιατρών, Λίμνες, βιολογικός και Κοκκινοχώρι.
Το Σάββατο 23 από τις 9 το πρωί μέχρι τις 12 το μεσημέρι στους Αρμενιούς Κυπαρισσίας από το σχολείο έως το γεφύρι Στασιού. Από τις 12 μέχρι τις 3 το μεσημέρι στο Περδικονέρι (κάτω χωριό). Από τη 1 μέχρι τις 3 στο Εξοχικό. Από τις 2 μέχρι τις 3.30 το μεσημέρι στο Μάραθο από έξοδο Μαράθου έως Κάναλο, Βαθυλάκωμα.
Κ.Μπ.