Ειδικότερα, ο συνεταιρισμός προτίθεται να προχωρήσει σε δωρεά 2,5 τόνων πορτοκαλιών στο πλαίσιο της διαδικασίας συγκέντρωσης εσπεριδοειδών. Η παραλαβή γίνεται από το χώρο του συνεταιρισμού (οδός Ελαιοχωρίου 1, συν. Φαραί, Καλαμάτα). Για πληροφορίες, τηλ. 27210 24590.
Τρίτη, 09 Φεβρουαρίου 2021 18:00
Συγκεντρώνει πορτοκάλια ο Συνεταιρισμός Καλαμάτας
Πορτοκάλια σε συνανθρώπους μας που έχουν ανάγκη προσφέρει και φέτος ο Αγροτικός Ελαιουργικός Συνεταιρισμός Καλαμάτας.
Κατηγορία
Κοινωνική Δραστηριότητα