Πρόκειται για 1 ΔΕ οδηγό απορριμματοφόρου και 2 ΥΕ εργάτες καθαριότητας.
Οι ενδιαφερόμενοι μπορούν να υποβάλουν αίτηση στα γραφεία του δήμου και ειδικότερα στο Γραφείο Ανθρωπίνου Δυναμικού και Μισθοδοσίας έως και σήμερα 21 Αυγούστου.
Τρία άτομα για την Υπηρεσία Καθαριότητας αναμένεται να προσλάβει ο Δήμος Δυτικής Μάνης για 2 μήνες.
Πρόκειται για 1 ΔΕ οδηγό απορριμματοφόρου και 2 ΥΕ εργάτες καθαριότητας.
Οι ενδιαφερόμενοι μπορούν να υποβάλουν αίτηση στα γραφεία του δήμου και ειδικότερα στο Γραφείο Ανθρωπίνου Δυναμικού και Μισθοδοσίας έως και σήμερα 21 Αυγούστου.