“Οι μικροί φίλοι στο Ειδικό Σχολείο με υποδέχθηκαν στον χώρο τους με αγάπη και, συγκινημένος, τους ευχαριστώ θερμά”, ανέφερε ο δήμαρχος σε δήλωσή του και παρατήρησε: “Τα παιδιά είναι η απόλυτη προτεραιότητά μας και θα συνεχίσουμε να εργαζόμαστε καθημερινά για να εξασφαλίσουμε την άρτια και ποιοτική λειτουργία των σχολικών μονάδων της Καλαμάτας”.
Σάββατο, 04 Ιουνίου 2022 18:17
Ο Βασιλόπουλος σε Ειδικά Σχολεία της Καλαμάτας
Το 1ο Ειδικό Δημοτικό Σχολείο και το Ειδικό Νηπιαγωγείο Καλαμάτας επισκέφθηκε ο δήμαρχος Θανάσης Βασιλόπουλος κι ενημερώθηκε για τα ζητήματα που απασχολούν τους εκπαιδευτικούς και τους μαθητές.
Κατηγορία
Δήμοι