Στην αίθουσα της οδού Ευριπίδου 2 θα πραγματοποιηθεί παράσταση κουκλοθεάτρου, όπου όλες οι κούκλες θα "ζωντανέψουν" σε ένα δημιουργικό διαδραστικό παιχνίδι. Θα είναι μία μοναδική εμπειρία για μικρούς και μεγάλους, που θα δώσουν το “παρών”.
Κυριακή, 18 Μαρτίου 2018 16:01
Παραστάσεις κουκλοθεάτρου από την Πειραματική Σκηνή Καλαμάτας
Την Παγκόσμια Ημέρα Κουκλοθεάτρου θα γιορτάσει την Τετάρτη 21 Μαρτίου η κουκλοπαρέα της Πειραματικής Σκηνής Καλαμάτας.
Κατηγορία
Εκδηλώσεις