Η εκδήλωση θα γίνει στο “Art Cafe” στην οδό Αγ. Φιλίππου 7 στο Μοναστηράκι. Για το βιβλίο θα μιλήσει η Εύα Μ. Μαθιουδάκη (συγγραφέας) και η Χρύσα Φάντη (συγγραφέας και κριτικός λογοτεχνίας).
Σάββατο, 13 Απριλίου 2019 12:09
Στην Αθήνα παρουσιάζεται το βιβλίο της Μεσσήνια Χαράς Νικολακοπούλου
Στην παρουσίαση του βιβλίου “Μια τρυφερή καρδιά στο βάθος και άλλες ιστορίες’’ προσκαλούν οι Εκδόσεις “Θράκα” και η Μεσσήνια λογοτέχνης Χαρά Νικολακοπούλου σήμερα Σάββατο στις 7.30 μ.μ.
Κατηγορία
Εκδηλώσεις