Κάτοικοι και επισκέπτες της περιοχής που κατέκλυσαν την πλατεία μπροστά στην εκκλησία, είχαν την ευκαιρία να απολαύσουν ένα γλέντι γεμάτο μουσική, πολύ κέφι και χορό, πλούσιο μουσικό πρόγραμμα, μεζέδες και ποτά.
Παρασκευή, 25 Ιουλίου 2014 22:32
Μουσική βραδιά χθες στην Αγιάννα
Με επιτυχία έγινε την Πέμπτη το βράδυ η μουσική βραδιά στην Αγιάννα, από το Δήμο Καλαμάτας, την Κοινωφελή Επιχείρηση "Φάρις" και το Σύλλογο "Αγία Αννα".
Κατηγορία
Εκδηλώσεις