Όπως τονίζεται στην περιγραφή του event, «ο τίτλος είναι εμπνευσμένος από την περηφάνια του που ανήκει σε μια από τις πιο παρεξηγημένες μειονότητες: Απόφοιτος Λυκείου. Ανοίξαμε και σας περιμένουμε. Σύντομα κοντά σας. Ερχόμαστε στο χώρο σας. Μόνο σοβαρές προτάσεις». Εισιτήρια προπωλούνται ηλεκτρονικά στο more.com. Υπενθυμίζεται πως η παράσταση ήταν αρχικά προγραμματισμένη για τις 25 Απριλίου αλλά αναβλήθηκε.
Πέμπτη, 09 Μαϊος 2024 15:45
Ο Θωμάς Ζάμπρας στο Πνευματικό Κέντρο Καλαμάτας
Ο κωμικός Θωμάς Ζάμπρας επιστρέφει με την άκρως επιτυχημένη του παράσταση “Απόφοιτος Λυκείου” για μία μοναδική Stand Up βραδιά στο Πνευματικό Κέντρο Καλαμάτας την Πέμπτη 23 Μαΐου στις 9 μ.μ..
Κατηγορία
Πολιτισμός