Λίγο μετά τις 12 στην οδό Αρτέμιδος απέναντι από το δημαρχείο της πόλης λεωφορείο του Αστικού ΚΤΕΛ επιχείρησε να στρίψει, αλλά χτύπησε σε... τέντα περιπτέρου με αποτέλεσμα να σπάσουν τα τζάμια χωρίς ευτυχώς να υπάρξει κάποιος τραυματισμός.
Τα απρόοπτα δεν λείπουν από τη σημερινή ημέρα στην Καλαμάτα.
Λίγο μετά τις 12 στην οδό Αρτέμιδος απέναντι από το δημαρχείο της πόλης λεωφορείο του Αστικού ΚΤΕΛ επιχείρησε να στρίψει, αλλά χτύπησε σε... τέντα περιπτέρου με αποτέλεσμα να σπάσουν τα τζάμια χωρίς ευτυχώς να υπάρξει κάποιος τραυματισμός.