Το πρωί θα γίνει μνημόσυνο στο Ναό Αγίου Γεωργίου. Λόγους θα εκφωνήσουν ο αντιπτέραρχος ε.α. Ανδρέας Στραβοπόδης κυβερνήτης του μεταγωγικού αεροσκάφους Noratlas με την ονομασία «Νίκη 9» και ο πρόεδρος του Συλλόγου «Κομάντος 74» Παναγιώτης Αφάλης.
Μετά την τελετή οι συμμετέχοντες θα φιλοξενηθούν στην παραδοσιακή βρύση Αλτομιρών από τον πρόεδρο του Τ.Δ. Αλτομιρών Δήμου Δυτικής Μάνης, φίλο του συλλόγου Σπύρο Κλείδωνα.
Για πληροφορίες: τηλ. 6934-779656.