Το Συντονιστικό ενάντια στο νέο Μνημόνιο καλεί όλους τους πολίτες της Καλαμάτας να πάρουν μέρος στη συγκέντρωση που θα γίνει αύριο Παρασκευή 16 Φεβρουαρίου 2012, στις 7 το βράδυ, στην Κεντρική Πλατεία Καλαμάτας για να βροντοφωνάξουμε μαζί με τους εργαζόμενους «ΟΧΙ στην κατάργηση της Εργατικής Εστίας και της Εργατικής Κατοικίας – ΟΧΙ στη διάλυση του κοινωνικού κράτους – Να ανατραπεί αυτή η κυβέρνηση και αυτή η πολιτική».
Συντονιστικό ενάντια στο Νέο Μνημόνιο
Πέμπτη, 16 Φεβρουαρίου 2012 17:34
Συγκέντρωση για να μην κλείσουν ΟΕΚ και Εργατική Εστία
Κατηγορία
Κοινωνία