Το μεγάλο δένδρο βρισκόταν σε ακάλυπτο χώρο και μετά την πτώση πυροσβέστες, χρησιμοποιώντας καλαθοφόρο όχημα του Δήμου Καλαμάτας επενέβησαν από την πίσω πλευρά, από την οδό Γιαννιτσών, όπου βρίσκονται και τα γραφεία της Συντεχνίας Αρτοποιών Μεσσηνίας για να απομακρύνουν τη λεύκη χωρίς να υπάρξει κάποιο επιπλέον πρόβλημα για τους περίοικους.
Παρασκευή, 28 Σεπτεμβρίου 2018 12:17
Πτώση δένδρου σε πολυκατοικία στην Καλαμάτα (βίντεο)
Κατηγορία
Κοινωνία