Η αιμοδοσία διοργανώνεται από το Δήμο Τριφυλίας και την Κοινωφελή του Επιχείρηση, με την υποστήριξη του Νοσοκομείου Κυπαρισσίας. Θα προηγηθεί προαιρετικός έλεγχος για Covid-19 με ράπιντ τεστ.
(Φωτογραφία αρχείου)
Εθελοντική αιμοδοσία διοργανώνεται αυτή την Κυριακή 28 του μηνός στο Αγροτικό Ιατρείο Κοπανακίου από τις 9 το πρωί μέχρι τις 2 το μεσημέρι.
Η αιμοδοσία διοργανώνεται από το Δήμο Τριφυλίας και την Κοινωφελή του Επιχείρηση, με την υποστήριξη του Νοσοκομείου Κυπαρισσίας. Θα προηγηθεί προαιρετικός έλεγχος για Covid-19 με ράπιντ τεστ.
(Φωτογραφία αρχείου)