διοργάνωσε ο Δήμος Καλαμάτας.
Οι επισκέπτες του γραφικού χωριού του Ταϋγέτου είχαν την ευκαιρία να δουν και να αγοράσουν από τοπικούς παραγωγούς προϊόντα των χωριών του πανέμορφου βουνού.
Πολύς κόσμος ανηφόρισε σήμερα Κυριακή στην Αρτεμισία, με την ευκαιρία της εορταγοράς παραδοσιακών προϊόντων που...
διοργάνωσε ο Δήμος Καλαμάτας.
Οι επισκέπτες του γραφικού χωριού του Ταϋγέτου είχαν την ευκαιρία να δουν και να αγοράσουν από τοπικούς παραγωγούς προϊόντα των χωριών του πανέμορφου βουνού.