Πιο συγκεκριμένα σήμερα Τετάρτη διακοπή ρεύματος θα γίνει από τις 8 το πρωί μέχρι τις 3 το μεσημέρι στις περιοχές Καρυές, Ελαία, Πρασιδάκι, οικισμός Φόνισσα, οικισμός Πηγαδούλια, Αγαλιανή, Πρόδρομος, Καλό Νερό.
Αύριο Πέμπτη επίσης από τις 8 το πρωί μέχρι τις 3 το μεσημέρι διακοπή θα γίνει στις περιοχές Λαγκούβαρδος, Αγιαννάκης, Αγιος Γεράσιμος, Γιόλακα, Προφήτης Ηλίας, Λεμπεστενά, Αγία Κυριακή.
Κ.Μπ.