Οι 6 πρώτοι που πήραν και τα έπαθλα, είναι: 1) Γιώργος Κανελλόπουλος. 2) Δημήτρης Μποσίνης. 3) Νίκος Αντωνόπουλος. 4) Μαρίλντο Πλάκου. 5) Αλέξανδρος Ζαχαριάς. 6) Γιώργος Αντωνόπουλος.
Πέμπτη, 24 Μαρτίου 2016 19:01
Επαθλα στους αθλητές του Δρόμου Θυσίας
Η απονομή των επάθλων στους αθλητές που διακρίθηκαν χθες στο Δρόμο Θυσίας (μονή Βελανιδιάς - πλατεία 23ης Μαρτίου), έγινε το βράδυ στο Δημαρχείο Καλαμάτας, μετά τις εκδηλώσεις για την απελευθέρωση της πόλης.
Κατηγορία
Δήμοι