Η είσοδος κοστίζει 10, 8 και 5 ευρώ και για άτομα κάτω των 18 είναι ελεύθερη. Εισιτήρια προπωλούνται στο κατάστημα “Αλντεμπαράν” στην Κορώνη.
Οι επόμενες εκδηλώσεις θα γίνουν: το Σάββατο 21 Οκτωβρίου Ελληνική βραδιά με τους: Εντζι Κλόγκιρι (φλάουτο), Χρήστο Κωνσταντινίδη (βιολί), Σπύρο Μάστορα (κιθάρα, τραγούδι). Την Τρίτη 24 Οκτωβρίου ακολουθεί Ισπανική βραδιά με τους: Mabel Gonzalez (ηθοποιό - τραγουδίστρια), Gery Reiter (κιθάρα), Βενετσάνο Μπαλόπουλο (ηθοποιία, φωνητικά), Σπύρο Μάστορα (κιθάρα, τραγούδι).
Οι βραδιές γίνονται στο ξενοδοχείο “Ζάγκα Μύλος” στην Κορώνη, για πληροφορίες: 27250 22448, 6974-424755.