Σήμερα το φεστιβάλ περιλαμβάνει: Στις 3.30 μ.μ. σεμινάριο lindy basics. Στις 4.45 μ.μ. και στις 6 μ.μ. σεμινάριο χορού “Spice up your lindy” με τον Αυγουστίνο και τη Βάσια στη σχολή “Mi Alegria” στην Καλαμάτα. Και στις 10 μ.μ. το πρόγραμμα τελειώνει με πάρτι.
Σάββατο, 05 Μαϊος 2018 13:33
Ολοκληρώνεται το χορευτικό φεστιβάλ
Το 2ο χορευτικό φεστιβάλ «Kalamata Lindy Hop Exchange», που οργανώνει η χορευτική κοινότητα Lindy Hop Kalamata σε συνεργασία με το International Kardamili Jazz Festival, τελειώνει σήμερα Σάββατο.
Κατηγορία
Εκδηλώσεις