Λίγο μετά τις 9 μ.μ. το δίδυμο «Αυτός κι εκείνος», αποτελούμενο από τους Γιάννη Παπαντωνίου και Σπύρο Νικητόπουλο, υπόσχεται ένα «μουσικό ταξίδι» αλά παλαιά, με τραγούδια που έχουν αγαπηθεί όσο λίγα.
Η φωνή και το μπουζούκι του Γιάννη Παπαντωνίου, αγαπημένου καλλιτέχνη στο χώρο των λαϊκών ασμάτων αναμένεται να προσφέρει κέφι και διασκέδαση μέσα από το ιδιαίτερο αρχοντικό του στυλ, έχοντας στο πλευρό του τον σπεσιαλίστα του μπουζουκιού Σπύρο Νικητόπουλο. Η είσοδος θα είναι ελεύθερη. Για κρατήσεις καλέστε στo τηλ. 6944943371.