Η παράσταση σε σκηνοθεσία της Μαρίας Σκαφιδά θα παρουσιαστεί από τις 7 έως τις 12 Απριλίου στο αμφιθέατρο της Φιλαρμονικής Καλαμάτας. Προπώληση εισιτηρίων γίνεται στο βιβλιοπωλείο “Bookmark”.
Την κωμωδία της Χρύσας Σπηλιώτη “Σκωτσέζικο Ντούς” θα ανεβάσει η "Αυτοσχέδια Σκηνή".
Η παράσταση σε σκηνοθεσία της Μαρίας Σκαφιδά θα παρουσιαστεί από τις 7 έως τις 12 Απριλίου στο αμφιθέατρο της Φιλαρμονικής Καλαμάτας. Προπώληση εισιτηρίων γίνεται στο βιβλιοπωλείο “Bookmark”.