Οι επόμενες παραστάσεις θα πραγματοποιηθούν στις 3 Αυγούστου στο Χαρακοπιό και στις 10 Αυγούστου στη Χώρα. Το θεατρικό τμήμα του Συλλόγου, το οποίο ξεκίνησε τη δραστηριότητά του το 1987, έχει στο ενεργητικό του πάνω από 25 παραστάσεις και συνεχίζει να προσφέρει πολιτιστικές εκδηλώσεις υψηλού επιπέδου στην τοπική κοινωνία.
Την ερχόμενη Κυριακή 28 Ιουλίου, στις 8 μ.μ. στο Μουζάκι τα παιδιά θα παρακολουθήσουν την παράσταση κουκλοθέατρου "Ο κλόουν Τζολί και το μαγικό τσίρκο". Θα οργανωθεί επίσης θεατρικό παιχνίδι με κατασκευή μαριονέτας, με ελεύθερη είσοδο.