Σε ένα σημείο που προορίζεται αποκλειστικά για τους πεζούς, όπως φαίνεται στη φωτογραφία, κάποιοι αντιλαμβάνονται την κατάσταση αλλιώς προκειμένου να κάνουν τη δουλειά τους σύντομα.
T.Αν.
Για ποιο λόγο να υπάρχουν σιδερένια «Π» στον πεζόδρομο της Αντωνοπούλου, όταν αφαιρούνται ανά πάσα στιγμή για να εξυπηρετηθούν τα Ι.Χ.;
Σε ένα σημείο που προορίζεται αποκλειστικά για τους πεζούς, όπως φαίνεται στη φωτογραφία, κάποιοι αντιλαμβάνονται την κατάσταση αλλιώς προκειμένου να κάνουν τη δουλειά τους σύντομα.
T.Αν.