α) στην Καλαμάτα εκατέρωθεν των οδών Αγίου Γεωργίου, Μπομπολέτη και Μπουλούκου -από Κουτήφαρη έως Μερόπης- από τις 8 το πρωί ώς τις 4 το απόγευμα και β) σε Αγιο Νικόλαο, Αγιο Δημήτριο, Τραχήλα και Κοτρώνι, από τις 12 μέχρι τις 3 το μεσημέρι.
Διακοπή της ηλεκτροδότησης προγραμματίζει ο ΔΕΔΔΗΕ αύριο Παρασκευή 22 Σεπτεμβρίου:
α) στην Καλαμάτα εκατέρωθεν των οδών Αγίου Γεωργίου, Μπομπολέτη και Μπουλούκου -από Κουτήφαρη έως Μερόπης- από τις 8 το πρωί ώς τις 4 το απόγευμα και β) σε Αγιο Νικόλαο, Αγιο Δημήτριο, Τραχήλα και Κοτρώνι, από τις 12 μέχρι τις 3 το μεσημέρι.