Στη σχετική ανακοίνωση του συλλόγου γνωστοποιείται ότι ανήμερα της γιορτής, στις 8.30 το πρωί, θα τελεστεί θεία λειτουργία στο εκκλησάκι και θα ακολουθήσει αρτοκλασία.
Πέμπτη, 28 Ιουνίου 2018 19:29
Τους προστάτες του τιμά ο Ιατρικός Σύλλογος Μεσσηνίας
Τους προστάτες των γιατρών Αγίους Αναργύρους Κοσμά και Δαμιανό τιμά ο Ιατρικός Σύλλογος Μεσσηνίας την Κυριακή 1η Ιουλίου στον φερώνυμο ναό στην Καλαμάτα, παρεκκλήσι του μητροπολιτικού ναού της Υπαπαντής του Χριστού.
Κατηγορία
Κοινωνία