Μετά τη συγκρότησή του το 7μελές Δ.Σ. έχει ως εξής: Νίκος Μάραντος (πρόεδρος), Δημήτρης Παπαβασιλείου (αντιπρόεδρος), Παύλος Μπουζιάνης (γραμματέας), Μαρία Κατσίβα (ταμίας), Παναγιώτης Μαστρογιαννάκος (μέλος), Περικλής Παπανικολάου (μέλος), Ηλίας Ηλιόπουλος (εκπρόσωπος εργαζομένων).
Στο Εποπτικό Συμβούλιο εξελέγησαν οι φαρμακοποιοί Δήμητρα Κυπριώτη, Λεωνίδας Καλαποθάκος και Μαρία Πράττη.
Τέλος αντιπρόσωποι στην Ομοσπονδία Φαρμακοποιών Ελλάδας εξελέγησαν οι Νίκος Μάραντος, Δημήτρης Παπαβασιλείου, Χαράλαμπος Μπασκουρέλος και Παύλος Μπουζιάνης.