Α’ αντιπρόεδρος αναλαμβάνει ο Σπύρος Τασσόπουλος, β’ αντιπρόεδρος ο Γιώργος Μέλλιος, γενικός γραμματέας ο Νικήτας Κώτσιαρης, ταμίας ο Αναστάσιος Φιλόπουλος και μέλη οι Αργύρης Μπιγιάκης και Αιμιλία Βουδικλάρη.
Αντιπρόσωποι στην Πανελλήνια Ομοσπονδία Φωτογράφων εξελέγησαν οι Νικήτας Κώτσιαρης και Γιώργος Μέλλιος, ενώ στην Ομοσπονδία Επαγγελματιών και Βιοτεχνών την Ενωση θα εκπροσωπεί ο πρόεδρος Χρόνης Χρονόπουλος.