Την πίτα έκοψαν μέσα στη θάλασσα παρέα με γνωστούς και φίλους τους, ενώ ακολούθησε φαγοπότι στην παραλία με τα πλούσια εδέσματα που είχαν ετοιμάσει.
Το φλουρί έτυχε σε έναν μη χειμερινό κολυμβητή, τον πρώην δήμαρχο Τριφυλίας Κώστα Κόλλια, που συνόδευε τη σύζυγό του Αθηνά που είναι χειμερινή κολυμβήτρια. Τέλος μια έκπληξη περίμενε τη χειμερινή κολυμβήτρια, πρόεδρο του ΜΕΣΚ Σόνια Τουρκολία, που της έκοψαν τούρτα, καθώς χθες είχε τα γενέθλιά της.
Κ.Μπ.