Την Δευτέρα 12 του μηνός, 8.15 - 10 το πρωί διακοπή θα γίνει στις περιοχές Κάτω Κοπανάκι, βιολογικός καθαρισμός, αντλιοστάσιο. 10-11 το πρωί στο Κοπανάκι, είσοδος από εθνική οδό έως ΟΤΕ και δυτικό τμήμα του σημείου αυτού, όπως και στον οικισμό Καστρί. 11 π.μ. - 1.30 μ.μ. στον Αετό (καινούργια μονάδα Φωτόπουλου)
Την Τρίτη 13 του μηνός, 8.15 - 11 το πρωί το ρεύμα θα κοπεί στις περιοχές Λιβάρτζι, Πάνιτσα, Φλόκα, Κουρεμένη, Πύργος, Μουζάκι, Αμπελόφυτο. 11-12 το μεσημέρι στις περιοχές Πάνιστα Γαργαλιάνων, Προφήτης Ηλίας Γαργαλιάνων στα Πηγάδια, Κεραία Cosmote. 12.30-2 το μεσημέρι στο Φλέσι Βάλτας και 2-3 το μεσημέρι στις περιοχές Διαλισκάρι, Μπάρλα.