Οι αρχαιρεσίες έγιναν την Παρασκευή 6 Νοεμβρίου 2020 ενώ αναλυτικά η σύνθεση του νέου δ.σ. έχει ως εξής: Τίνα Κουτσουμπού (πρόεδρος), Μαρία Ζυγούρη (αντιπρόεδρος), Βίκυ Αγοριανίτη (γεν.γραμματέας), Gemma Frunt (ταμίας), Νάντια Νύτς (οργανωτικός γραμματέας). Αναπληρωματικά μέλη: Μαρία Παπαδοπούλου και Ελένη Μυλωνά.
Για την εξελεγκτική επιτροπή εξελέγησαν οι Greg Gower, Πάτρα Πλάγου και Gabbie Schlueter Patino Pena.
Τετάρτη, 11 Νοεμβρίου 2020 11:58
Η Τίνα Κουτσουμπού πρόεδρος της χορωδίας Alegri
Νέο διοικητικό συμβούλιο με πρόεδρο την Τίνα Κουτσουμπού απέκτησε η διεθνής χορωδία Allegri.
Κατηγορία
Κοινωνία