Μετά την αποψινή (28/12) ένα από τα δύο συνολικά πεντάρια, που προέκυψαν βρέθηκε στο Ελος Λακωνίας. Είχε κατατεθεί στο πρακτορείο της Ελένης Χρήστου στο Ελος και με 1,5 ευρώ αποδίδει στον τυχερό το ποσό των 430.997,52 ευρώ. Το έτερο πεντάρι παίχτηκε στις Σέρρες.
Υπήρξε όμως αυτή τη φορά και χρυσός υπερτυχερός (5+1) σε πρακτορείο της Νέας Ιωνίας, όπου με 1,5 ευρώ αποδίδει στον σούπερ τυχερό το ποσό του 1,722.909,86 ευρώ.
Στην κλήρωση της Πρωτοχρονιάς την Πέμπτη στην 1η κατηγορία θα διανεμηθεί το ποσό των 600.000 ευρώ.
Δείτε εδώ τους τυχερούς αριθμούς της κλήρωσης