Το τουρνουά συμπληρώνει φέτος 10 χρόνια και οι διοργανωτές θέλουν να δώσουν πανηγυρικό χαρακτήρα στην εκδήλωση της απονομής που θα διεξαχθεί στο συνεδριακό κέντρο "House of Events" του ξενοδοχείου "Westin Resort Costa Navarino".
Ο Σάκης Ρουβάς συμμετέχει στο διεθνές τουρνουά γκολφ, που θα πραγματοποιηθεί φέτος στην Costa Navarino, ως μέλος της ομάδας "Elpida GolfAthlon".
«Χαίρομαι διπλά που φέτος το επετειακό διεθνές τουρνουά μαζί με άλλες 62 ομάδες από 20 χώρες θα προσφέρει στo Σύλλογο "Ελπίδα" και "Οραμα Ελπίδας"», δηλώνει ο Σάκης Ρουβάς, από τον προσωπικό του λογαριασμό στο Facebook.