Ενας Μεσσήνιος γραφίστας, έχει σχεδιάσει την παρακάτω αφίσα για ευαισθητοποίηση των πολιτών, ώστε να καλούν άμεσα την Πυροσβεστική στο 199, όταν αντιλαμβάνονται μία πυρκαγία.
Μία αξιέπαινη πρωτοβουλία, που ελπίζουμε να έχει αποτέλεσμα...
Δύσκολες ώρες ώρες περνούν σήμερα κάτοικοι της Λακωνίας και της Αττικής λόγω των μεγάλων πυρκαγιών, που μαίνονται σε Νεάπολη και Καρέα αντίστοιχα.
Ενας Μεσσήνιος γραφίστας, έχει σχεδιάσει την παρακάτω αφίσα για ευαισθητοποίηση των πολιτών, ώστε να καλούν άμεσα την Πυροσβεστική στο 199, όταν αντιλαμβάνονται μία πυρκαγία.
Μία αξιέπαινη πρωτοβουλία, που ελπίζουμε να έχει αποτέλεσμα...