Πρόεδρος Φώτης Μαθιόπουλος, αντιπρόεδρος Αγγελική Φλώρου - Μπουζέα, γενικός γραμματέας Νίκος Τζάννες, ταμίας Δήμητρα Ξυνού - Βαλσαμάκη, οργανωτικός γραμματέας - έφορος Γιάννης Τσερώνης, μέλη Κώστας Εμμανουήλ και Σταυριάννα Αλεβίζου.
Στις εκλογές που έγιναν στις 20 Μαρτίου, ψήφισαν 139 και από τα 139 έγκυρα ψηφοδέλτια έλαβαν, 126 οι «Αδέσμευτοι» (ποσοστό 90,6%, 7 μέλη στο Δ.Σ. και 3 στην Ελεγκτική Επιτροπή) και 13 η «Ενωτική Κίνηση» (9,4%).