Εχουν σταλεί και για ανάρτηση στις έδρες των δήμων της περιοχής ευθύνης της διεύθυνσης.
Οι ενδιαφερόμενοι μπορούν να υποβάλουν ένσταση κατά των καταστάσεων πληρωμής εντός 5 εργάσιμων ημερών, από αύριο Τετάρτη έως και την Τρίτη 17 του μήνα. Οι ενστάσεις θα υποβάλλονται στην ΔΑΟΚ Μεσσηνίας στο Διοικητήριο. Επισημαίνεται ότι ο φάκελος πληρωμής έχει διαβιβαστεί στον ΟΠΕΚΕΠΕ, προκειμένου να πιστωθούν τα ποσά στους ατομικούς λογαριασμούς των δικαιούχων.
Για περισσότερες πληροφορίες οι ενδιαφερόμενοι μπορούν να απευθύνονται στη Διεύθυνση Αγροτικής Οικονομίας Μεσσηνίας, στο Διοικητήριο, στην Καλαμάτα, στο γραφείο 205 και στο τηλέφωνο 27213 61205.