Τα αποτελέσματα της μοριοδότησης αναρτήθηκαν πριν από λίγες μέρες στο διαδικτυακό τόπο του ΟΑΕΔ. Συγκεκριμένα αναρτήθηκαν οι πίνακες: βρεφών Α (βρέφη από 8 μηνών - 1,5 ετών), βρεφών Β (βρέφη από 1,5 ετών - 2,5 ετών), νηπίων (νήπια από 2,5 ετών ως την προσχολική ηλικία).
Οι ενστάσεις υποβάλλονται μόνο στους βρεφονηπιακούς σταθμούς στους οποίους είχαν οι γονείς υποβάλει την αρχική αίτηση εγγραφής. Μετά την εξέταση των ενστάσεων, θα αναρτηθούν οι τελικοί πίνακες.
Οι πίνακες εμφανίζουν τη σειρά κατάταξης βρεφών - νηπίων ανάλογα με τη συνολική μοριοδότηση του καθενός.
Για περισσότερες πληροφορίες οι ενδιαφερόμενοι μπορούν να απευθύνονται στους κατά τόπους βρεφονηπιακούς σταθμούς όλες τις εργάσιμες ημέρες από τις 8 το πρωί μέχρι 2 το μεσημέρι.