Μειοδότης έχει αναδειχθεί η εταιρεία Π. Σκριβάνος - Π. Γρουσουζάκος Ο.Ε. (με διακριτικό τίτλο Εργοδομή Ο.Ε.), με έκπτωση 35%.
Στη δημοπρασία που έγινε στις 27 Απριλίου είχαν κατατεθεί άλλες 6 προσφορές.
Τα σημεία όπου θα γίνουν οι τουαλέτες είναι: α) Δίπλα - ανατολικά από το ΔΗΠΕΘΕΚ, β) στο νότιο πάρκινγκ του Νέδοντα - δίπλα στη γέφυρα της Ιατροπούλου και γ) απέναντι από την πλατεία Οθωνος - δυτικά στη συμβολή της οδού Νέδοντος και της γέφυρας της Λεΐκων.