Το Δημοτικό Συμβούλιο ενέκρινε την αποδοχή της σχετικής πίστωσης και συμφώνησε να διαθέσει ο δήμος ακόμα 55.000 ευρώ από ίδιους πόρους, προκειμένου να υλοποιηθεί το έργο.
Κυριακή, 08 Απριλίου 2018 13:01
Αναβάθμιση παιδικών χαρών στην Τριφυλία
Στην αναβάθμιση των παιδικών χαρών του προβαίνει ο Δήμος Τριφυλίας, μέσω πίστωσης 205.000 ευρώ από το πρόγραμμα “Φιλόδημος Ι” του υπουργείου Εσωτερικών.
Κατηγορία
Δήμοι