Μεταξύ άλλων ο δήμαρχος και ο αντιδήμαρχος συναντήθηκαν, σύμφωνα με την ανακοίνωση του δήμου, με τους γραμματείς Ευάγγελο Κυριαζόπουλο, Γεώργιο Σταμάτη και τον γραμματέα Πολιτικής Προστασίας Νικόλαο Χαρδαλιά.
Δευτέρα, 20 Ιανουαρίου 2020 09:20
Συναντήσεις Γιαννημάρα για τα προβλήματα του Δήμου Δυτ. Μάνης
Τα θέματα της διάβρωσης της ακτής, των λιμανιών, της έλλειψης κοινωνικών δομών και της πολιτικής προστασίας του Δήμου Δυτικής Μάνης συζήτησαν ο δήμαρχος Δημήτρης Γιαννημάρας και ο αντιδήμαρχος Χρήστος Λυμπερέας κατά τη διάρκεια των επισκέψεών τους στα υπουργεία Ναυτιλίας και Νησιωτικής Πολιτικής, Κοινωνικής Αλληλεγγύης και Προστασίας του Πολίτη.
Κατηγορία
Δήμοι