Η αυτοψία αφορούσε τους υπό επισκευή - ανακαίνιση χώρους της εγκατάστασης, ενόψει της νέας κατασκηνωτικής περιόδου.
Σάββατο, 21 Μαϊος 2022 13:11
Αυτοψία στην κατασκήνωση της Αγίας Μαρίνας
Αυτοψία στην παιδική κατασκήνωση στην Αγία Μαρίνα στον Ταΰγετο, πραγματοποίησε χθες ο αρμόδιος αντιδήμαρχος Γιώργος Φάβας, συνοδευόμενος από τη διευθύντρια Πρόνοιας Γεωργία Ηλιοπούλου και στελέχη της υπηρεσίας.
Κατηγορία
Δήμοι